Všetci máme idolov. Sledujeme filmy našich obľúbených hercov a počúvame hudbu našich milovaných interpretov. Svojich hrdinov majú aj samotné celebs. Na kom si fičali ako deti a komu to vydržalo až dodnes?

Jennifer Lawrence – Kardashianky. Kto by bol povedal, že Jen miluje kontroverznú americkú showku o tejto výstrednej rodinke? V rozhovoroch už veľakrát priznala, že videla všetkých 19 sérii a že rodinu plne podporuje! Predpokladáme, že ju nepotešila správa o zrušení programu s Kardashiankami – budúci rok už nová séria nebude! :/

Billie Eilish – Justin Bieber. Billie fandila Justinovi ešte ako dieťa. Jej mamča na ňu nakecala, že keď počula Justinov song AS LONG AS YOU LOVE ME, Billie sa rozplakala! V roku 2019 sa obe megastars stretli na hudobnom festivale v USA aj osobne, Justin tu dokonca Billie aj objal! Z deciek sa napokon stali kamoši a spolu prespievali aj hitovicu Bad Guy!

Miley Cyrus – Hillary Duff. Miley prezradila, že bola kedysi Hillaryna megafanynka a chodila na jej koncíky, už keď mala sladkých 11. Dokonca nosila podobné oblečko, aby sa svojej idolke čo najviac podobala! 

Adele – Beyoncé. Počas odovzdávaní cien Grammy v roku 2017 povedala Adele Beyoncé slová, ktoré ju pred všetkými rozplakali! Adele povedala, že jej je mega vďačná a dojatá, že jej životný sen bolo stretnúť Beyoncé a že podľa nej je top album LEMONADE, pretože z neho cítiť srdiečko. Aww!

Taylor Swift – Justin Timberlake. Nikdy nebolo tajomstvom, že Taylor Justinovu hudbu hltala ešte ako dieťa. V showke Ellen DeGeneres dostali konečne možnosť sa stretnúť aj naživo — a odvtedy sú kamoši!

Rita Ora – Madonna. Rita povedala, že bola riadne nervózna, keď mala po prvýkrát stretnúť svojho idola z detstva – kráľovnú popu Madonnu! Tá si z nej na charitatívnej akcii vystrelila, keď ju pred kamerami poprosila, aby si pokľakla hh!  

pripravil: peter394

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.