Leto je pre väčšinu ľudí najobľúbenejším ročným obdobím. A toto sú veci, kvôli ktorým milujeme leto a nikdy sa ho nevieme dočkať!

Melóny – začíname trošku netradične, no povedzme si pravdu. Viete si predstaviť leto bez melónov? My nie! Ruky hore pre melóny!

Slnko – svieti dlhšie, ako po iné dni v roku. Aj keď sa pred ním niekedy skrývame v tieni, nedáme naňho dopustiť a dodá nám sexy hnedý letný look. Plus nejaké vitamíny, hormóny šťastia a chuť vyjsť si von!

Festivaly – počul/a si už o zimných festivaloch? My tiež nie. Festivaly sú výlučne letnou záležitosťou, na ktorej sa dá do sýtosti vyblázniť.

Voda – keď sa teploty blížia k 40tke, nie je nič lepšie, než stráviť celý deň na kúpalisku alebo niekde pri vode s kamošmi. Nezabudni však, že nemáš byť len ty vo vode, ale aj voda v tebe. Pitný režim je dôležitý.

Prázdniny – žiadna škola, žiadne problémy. Čo je viac, než dva mesiace vyspávať, dokedy sa nám chce a nevidieť denne všetky tie ksichty zo školy?! Nech žijú prázdniny!

Športovanie – letné počasie prináša desiatky možností rôznych športových aktivít. Môžeš ich robiť sám/sama, ale aj v kolektíve. Korčule, bicykel, plávanie, turistika … Čo preferuješ ty?

Cestovanie – hovorí sa, že spontánne výlety sú najlepšie a preto si zbaľ tie najpotrebnejšie veci a vyraz niekam za dobrodružstvom. Ak na to nemáš gule, poteší aj klasická rodinná dovolenka niekde pri mori. Nezabudni si z nej odniesť slanú morskú vodu vo fľaši, haha.

Drinky, kokteily, limonády – čaje odlož na zimu a priprav sa na poriadnu dávku rôznych limonád či koktejlov, ktoré ťa v lete zaručene osviežia. Na výber je z xy druhov a nejaké si môžeš urobiť aj doma.

Výlety – grilovačky, kempovačky alebo piknik len tak v parku na deke. To sú letné aktivity, kedy vieš vypustiť všetko z hlavy, zažiť niečo veľké a … dobre sa najesť!

Oblečenie – oproti iným mesiacom nám obliekanie trvá v lete omnoho kratšie. Stačí na seba hodiť tričko, kraťasy a obuť si sandále či šľapky a nemusíš sa navliekať do bundy, rukavíc a obviazať okolo seba ešte šál.

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.