GOSSIP GIRL REBOOT: Zoznám sa s castom!

1
1316

Drž si klobúk, Gossip Girl sa vracia s novou story a castom!

Kedysi najpopulárnejší teen seriál je tesne pred natáčaním a s 10 časťami ho čaká premiéra na službe HBO MAX, ktorú Warneri spúšťajú už v máji! Story sa odohráva 8 rokov po tom, čo skončil pôvodný seriál a sleduje osudy nových zbohatlíckych synov a dcér žijúcich na Upper East Side. Showka tiež ukáže, ako veľmi sa život v NYC za ten čas zmenil – a ako ho zmenili napríklad aj sociálne siete!

Koho v seriáli uvidíš?

Emily Alyn Lind si zahrá Audrey, holku, ktorá údajne nie je happy vo svojom súčasnom vzťahu a začína sa rozhliadať po nejakom novom priateľovi.

Mandatory Credit: Photo by Chelsea Lauren/Shutterstock (10475603du) Emily Alyn Lind Golden Globe Ambassador Launch Party, Arrivals, Catch, Los Angeles, USA – 14 Nov 2019

Whitney Peak poznáš z Chilling Adventures of Sabrina a ináč o jej postave nevieme úplne že nič! 

Eli Brown hral v minisérii PLL: The Perfecionists, kde stvárnil postavu Dylana Walkera. Vo voľnom čase hrá so svojou kapelou na gitare!

Jason Gotay má za sebou kopec muzikálov na Broadwayi a zdá sa, že je presne tou hereckou posilou, akú nová Gossip Girl potrebuje!

Čo musíš vedieť:

Kristen Bell, ktorá nahovorila Gossip Girl aj v pôvodnom seriáli, si svoju rolu v pokračovaní zopakuje!

Tvorcovia prezradili, že kontaktovali celý pôvodný cast, vrátane Blake Lively, Leightona Meestera, Penna Badgleya, Chace Crawforda, Eda Westwicka a Taylor Momsen a boli by radi, keby sa do projektu zapojili! 

Dozvedeli sme sa tiež, že showka bude pokračovať v seriálovej story, nepôjde teda o klasický reboot!

Pôvodný seriál u nás bežal v rokoch 2007-2012!

pripravil: peter394

1 komentár

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.