Od 5. augusta si budeme môcť v kinách pozrieť československú snímku Známi neznámi. Jej producentke, Wande Adamík Hrycovej, sa už v minulosti podarilo pri filme Čiara spojiť IMT Smile s Ondrejom Kandráčom a pri seriáli Slovania zase Janu Kirschner so Štefanom Štecom. Pri soundtracku k jej filmovej novinke sa opäť postarala o nečakané spojenie – naspievali ho Tina a Tomáš Maštalír.

Som veľmi rada, že sa nám podarilo spojiť Tomáša s Tinou. Vďaka ich hlbokým hlasom a Fefemu má pieseň úžasnú atmosféru,“ teší sa z titulnej piesne producentka filmu Wanda. Pieseň Jedno ráno sa nahrávala na viac etáp na trati Bratislava – Praha. Videoklip k nej sa nakrúcal v Bratislave pod režisérskou taktovkou Vlada Kriška. 

„Prvýkrát sme sa s Tinou stretli osobne až pri nakrúcaní videoklipu, lebo pieseň sme nahrávali každý sám. Tina bola ako ryba vo vode. Absolútny a ostrieľaný profesionál. Bolo vidieť, že tieto veci sú pre ňu prirodzené. Avšak pre mňa to bola opäť nová skúsenosť. Ako nováčik som sa ocitol v priestore, v ktorom sa Tina cíti ako doma. Nezostávalo mi nič iné len zraziť opätky a snažiť sa s ňou udržať krok,“ priblížil nahrávanie videoklipu Tomáš Maštalír.

„Na spoluprácu s Tomášom som sa veľmi tešila, lebo ho roky vnímam ako sympatického a talentovaného herca. Tomáš má určite mnoho predností, ale jedna z najvýraznejších, ktoré môžem ako nezávislý pozorovateľ vnímať, je tá, že má neopísateľnú charizmu v hlase. To je častokrát väčšia výhoda ako mať nekonečný rozsah. Myslím, že ak by nahral jedno EP, s prehľadom si ho kúpim, lebo jeho hlas je balzam. Má charizmu, šarm a to sa nedá kúpiť, ani natrénovať,“ opísala spoluprácu s Tomášom Maštalírom speváčka Tina. 

Film Známi neznámi, ktorý režírovala Zuzana Marianková, je adaptáciou svetoznámej predlohy filmu Úplní cudzinci (Perfetti sconosciuti) režiséra Paola Genovesa. Slovenskú adaptáciu čaká distribučná premiéra 5. augusta.

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.