Čaká ho veľa bolesti a desiatky hodín pod laserom. Komik, herec a bývalý frajer Ariany Grande, Pete Davidson, sa zmení na nespoznanie. Počas nasledujúcich troch rokov si postupne nechá laserom odstrániť všetky svoje tetovania! Na tele ich má viac než 100, takže to bude veľa roboty.

Toto rozhodnutie urobil hlavne kvôli svojej hereckej kariére, keďže vo väčšine projektoch mu musia jeho kerky zakrývať, čo mu, okrem iného, zaberá aj veľa času. “Maskovanie mojich tetovaní trvá asi tri hodiny. Znamená to, že sa na natáčanie musím kvôli tomu vždy dostaviť o tri hodiny skôr,” vysvetľuje.

Pete ďalej tvrdí, že odstraňovanie tetovaní je oveľa bolestivejšie, než ich robenie a preto má pre všetkých jednu cennú radu: “Predtým, než si dáte niečo vytetovať, uistite sa, že to naozaj, ale naozaj chcete. A že nie ste pod vplyvom nejakých látok. Ja som urobil veľa chybných rozhodnutí a teraz je potrebné ich odstrániť.”

Pred a po: Takýto by mal byť rozdiel. Toto je, zatiaľ, iba photoshop.

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.