Od poslednej spoločnej skladby Dominiky Mirgovej a Kaliho ubehlo už sedem rokov a tak bol najvyšší čas, aby sa po nezhodách, ktoré medzi sebou mali, udobrili a zavreli sa spolu do štúdia. Ich horúca novinka nesie názov Spomaliť a vďaka svojej melódii a chytľavému textu sa stáva ďalším adeptom na slovenský hit tohto leta.

“Myslím, že to čakanie za to stálo. Keby ale nemám toľko skvelých ľudí okolo seba, asi by som to nedávala… proces okolo skladby a točenia Spomaliť bol naozaj veľmi náročný, ale vďaka ľuďom okolo mňa to nabralo úplne iný smer,” povedala Dominika.

“Veľké dík patrí Hoodinimu, ktorý uštrikoval hudbu tak, aby sadla obom,” tvrdí Kali, ktorý je rád, že s Dominikou zakopali vojnovú sekeru. “Život je príliš krátky, aby sme sa na seba hnevali,” dodáva. Song Spomaliť, ktorý so sebou prináša pozitívny odkaz, vyšiel aj s vydareným tanečným klipom, ktorý si nezabudni čeknúť!

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.