Dnes patrí medzi najúspešnejších a najlepšie zarábajúcich hercov, no boli časy, kedy Dwayne THE ROCK Johnson nemal ani cent. V období, keď bol Dwayne tínedžer a so svojou mamou nemal kvôli nedostatku peňazí kde bývať, uchýlil ich muž menom Bruno Lauer. Pre herca bol druhým otcom a nielenže mu a jeho mame poskytol karavan, v ktorom mohli bývať, ale snažil sa pomôcť mu plniť si jeho sny.

Na Brunovu veľkorysosť Dwayne nezabudol a teraz nadišiel čas, kedy sa mu ju rozhodol oplatiť. “Milujem ťa, braček. Tvoja láskavosť a vrúcnosť mi pomohla zmeniť životnú trajektóriu. Keď budeš pripravený odísť z biznisu, stačí povedať slovo. Kryjem ťa,” povedal The Rock Brunovi vo videu, ktoré zavesil na net. V ňom zachytil emotívny moment, kedy Brunovi ako prejav vďaky daroval jeho vytúžené auto – Ford F150 v hodnote približne 30 tisíc dolárov. “Si jedným z piatich ľudí na svete, za ktorých by som položil život,” odkázal Bruno The Rockovi. Video čekuj nižšie.

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.