O tom, že sa chystá reštart kultového seriálu Gossip Girl, sme ťa informovali ešte minulý rok v marci. Štáb musel kvôli pandémii natáčanie v New Yorku prerušiť, no seriál je už konečne hoto a dnes, 8.7., si môžeš na HBO MAX pustiť prvý diel!!!

Bohatí teens z Upper East Side sú späť! Už keď sme si mysleli, že Gossip Girl pred takmer dekádou skončila so zdieľaním všetkých tajomstiev mladej newyorskej smotánky, nemohli sme sa viac mýliť! Nový šťavnatý seroš má premiéru na HBO MAX a predstaví sa v novom šate a s novými tvárami! 

O čom bude? Rozmaznaní teens z newyorského Manthattanu sa dostali do hľadáčika Gossip Girl. Tá má na svedomí tajomný účet na instáči, ktorý prepiera osobné pletky všetkých dôležitých študentov navštevujúcich prestížnu strednú súkromnú školu!

Tvorcovia sľubujú, že v porovnaní s pôvodnou verziou sa dočkáme drsnejšieho jazyka, štipľavejších scén aj plejády postáv, ktorých sexuálna orientácie je (viac či) menej jednoznačná! 

Okrem toho vieme, že nový seroš nebude tak úplne reboot ani reštart. Podľa tvorcov pôjde o nové postavy s vlastným príbehom, ktoré však existujú v rovnakom univerze ako hrdinovia pôvodnej série. Toto spôsobilo medzi fanmi riadne ovácie, pretože v budúcnosti je možné, že sa na set vrátia aj herci z pôvodného seriálu ako Blake Lively, Leighton Meester, Penn Badgley, Chace Crawford či Ed Westwick! 

Pôvodná Gossip Girl sa vysielala v rokoch 2007-2012, vzniklo až 6 sérii!

No a čo o svojich postavách prezradili noví herci? Sympoš Eli Brown povedal, že jeho Obie je „dobrý chalan. Hoci pochádza z bohatej rodiny, je ľudomil.“ Jordan Alexander zase stvárňuje Julien. „Je silná a má svoju story, nie je typická stredoškoláčka a kráľovná školy,“ povedala Jordan!

Seriál bude mať 10 epizód, posledná bude mať premiéru v septembri!

A čo ty? Tešíš sa na nový teen seroš?

pripravil: peter394

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.