Za svoje telo sa nehanbí! V spolupráci so značkou La’Mariette navrhla Selena Gomez novú kolekciu plaviek, v ktorých zažiari každá vďaka živým a pestrým farbám, ktorým dominuje fialová. Kúsky, na tvorbe ktorých sa podieľala aj Sel, nemohli byť nijak inak odprezentované, než na samotnej speváčke a herečke.

Aj napriek tomu, že Selena nemá štíhle vypracované nohy a tehličky na bruchu, na nových fotkách vyzerá perfektne a sebavedomo. “Mám na tejto značke rada, že oslavuje ženy, ktoré bezpodmienečne milujú svoje telá a cítia sa pôvabne. Som za túto spoluprácu veľmi vďačná,” povedala Selena, ktorej kolekcia plaviek zahŕňa dvojdielne aj jednodielne kúsky a sarong. To všetko aj v nadmerných veľkostiach XXL.

“Pri prezeraní farebných vzoriek ma zaujala fialová s názvom Aura. Ďalej som sa pri navrhovaní držala farieb, ktoré mám najradšej – červenej a bielej. Potom sme už len pridali zelenú a pár neónových odtieňov,” prezradila Selena o tom, ako vznikali plavky La’Mariette, ktoré sú už v predaji na oficiálnej stránke tejto značky.

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.