Tieto stars disponujú viacerými účtami na sociálnych sieťach! Pre množstvo z nich ide o bezpečné miesta, na ktorých môžu zverejňovať trápne obrázky či svoje myšlienkové pochody bez toho, aby sa museli obávať dramatických reakcií ich skalných fanov. 

Niektoré celebs sa tak snažia zachovať svoje profily na sociálnych sieťach súkromné — teda sa k ich obsahu vôbec nedostaneš, zatiaľ čo ďalšie si jednoducho založili druhý účet, vďaka ktorému zdieľajú s fanúšikmi to, čo s nimi chcú zdieľať… Samozrejme, my vieme kto má akú stratégiu aj to, ako tieto skryté účty hľadať! 

Zatiaľ čo jedni zdieľajú online iba časť ich životov, ďalší (ako napríklad hviezda Riverdale Camila Mendes), nemajú pred fanmi žiadne tajnosti. „Fanovia ma majú ako na zlatej tácke,“ hovorí Camila. „Nerada mám tajnosti. Ale čím viac si zvykám na tento životný štýl, tým viac prehodnocujem, čo chcem zdieľať a čo už nie. Viem, že som happy a viem, že ma negatívne komenty nevyrušujú. Prečo by mali?“

Podobný prístup zvolila aj herečka Addison Rae. „Sláva mi otvorila množstvo dverí,“ povedala. „Je mi jedno, čo si ľudia myslia, pretože na konci dňa pravda je len jedna a to, čo si myslia, ju nezmení.“ Herečka tiež povedala, že život pod drobnohľadom jej vôbec nevadí: „Keď idem vonka a je tam jediný človek, čo si ma všimne, alebo 100 ľudí, čo si ma všimnú — milujem to. Už som si na to zvykla. Nebolo to pre mňa ťažké, pretože milujem spoznávať nových ľudí!“ A čo ďalšie stars?

Herečka Tana Mongeau má druhý účet na instagrame, na ktorom postuje svoje fotky. Na @tanatookthese nájdeš ináč aj fotos Jaka Paula či Belly Thorne! 😮

V októbri 2018 vznikol instagramový účet Ariany Grande, venovaný životu jej prasiatka Piggy Smallz!

Justin Bieber má na nete ďalší účet, na ktorom si hovorí Skylark Tylark! 😮 Na ďalšom instagrame @kittysushiandtuna postuje fotos svojich mačiek Sushi a Tuna!

Sophie Turner na účte @sophiessausagereviews publikuje recenzie párkov a klobás!

Bella Hadid má druhý účet — kukni @thatweirdbitchbella!

Herečka Kristen Stewart v rozhovore priznala, že má na instáči ďalší, súkromný účet! „Sorrky, decká, tento je vyhradený len pre mojich blízkych kamošov!“ povedala!

pripravil: peter394

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.