Spevák ED SHEERAN organizuje koncert v rámci futbalového Eura. Informoval o tom v spoločnosti slávneho futbalistu Davida Beckhama prostredníctvom sociálnych sietí. Koncert UEFA EURO 2020 sa uskutoční 25.6.2021 na štadióne Ipswich Town a virtuálne bude zadarmo k videniu exkluzívne na hudobníkovom tiktokovom profile Eda Sheerana.

Sheeran vo videu, ktoré zdieľal na TikToku, doslova uviedol, že okrem populárnych hitov prvýkrát zahraje aj novú skladbu, čo pochopiteľne vyvolalo vlnu špekulácií. Hovoril o predvianočnej piesni Afterglow alebo sa fanúšikovia dočkajú úplnej novinky? Show sa bude ešte dvakrát reprízovať – 26.6. a tiež 9.7.2021.

@edsheeran

Playing @tiktok’s UEFA Euro 2020 LIVE show, filmed this with goldenballs himself @davidbeckham, tune in from 9pm BST 25th June x #EdTikTokLIVE

♬ original sound – Ed Sheeran

Pripomíname, že spevák minulý rok v Anglicku obdržal dve špeciálne ocenenia, obe sa týkali britských hitparádových rekordov. V rokoch 2010 – 2019 strávil Sheeran dokopy 79 týždňov na prvom mieste singlového či albumového rebríčka a naviac hneď s dvanástimi projektmi, čo sa nikomu inému nepodarilo. Podľa spoločnosti, ktorá sleduje oficiálne štatistiky a zverejňuje ostrovný charts, tak je najúspešnejším interpretom dekády.

1 komentár

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.