Na konci minulého roka sa fanúšikovia Little Mix museli zmieriť so správou, že Jesy Nelson opúšťa skupinu. S odstupom času speváčka otvorene prehovorila o jej odchode z obľúbeného a úspešného dievčenského zoskupenia. “Bol lockdown a bolo to prvýkrát, čo som mohla mať prestávku a byť doma obklopená ľuďmi, ktorých milujem. Cítila som sa tak šťastne, ako ešte nikdy predtým. To som si ale uvedomila až po tom, čo som sa opäť vrátila do práce. Práca na našom poslednom spoločnom videoklipe k Sweet Melody teda bola zlomovým momentom,” povedala Jesy pre magazín Cosmopolitan.

“Stal sa zo mňa úplne iný človek. Mala som úzkosť. Kedykoľvek sme mali točiť klip, vyvíjala som na seba enormný tlak, aby som sa pokúsila schudnúť. Mám strach pozerať sa opäť do kamery. Bolo pre mňa ťažké postaviť sa pred ňu a tváriť sa, že sa cítim úžasne,” zdôverila sa.

“Počas lockdownu som trochu pribrala a keď som sa dozvedela, že budeme točiť video k Sweet Melody, hneď som začala držať drastické diéty. Na natáčaní som dostala záchvat paniky, pretože som nevyzerala tak, ako by som chcela a bolo pre mňa ťažké baviť sa a byť šťastnou. Keď som sa pozrela na ostatné baby, nesmierne si to pred kamerou užívali. Závidela som im, pretože aj ja som sa tak chcela cítiť. Hudba je moja vášeň a viem, že nie je úplne normálne neužívať si plnenie svojho sna len preto, ako vyzerám,” povedala Jesy, ktorá v jednej časti zo spomínaného klipu vôbec nie je, pretože sa v tom čase psychicky zrútila.

“Niekto mne veľmi blízky mi povedal: ‘Toto musí skončiť! Nemôžeš si takto ďalej ubližovať.’ Vtedy som sa rozhodla, že sa o seba musím začať starať, pretože to nie je normálne. Aj pre baby určite nebolo dobré, keď medzi sebou mali niekoho, kto tam nechce byť,” priznala speváčka, ktorá v minulosti trpela psychickými problémami, a ak by to takto išlo ďalej, opäť by skončila tam, kde pred rokmi bola.

Odchod z Little Mix bol teda jediným riešením. “Potrebovala som to urobiť pre svoje duševné zdravie. Predstava, že by som sa opäť dostala do toho temného obdobia, v ktorom som bola pred pár rokmi, bola strašidelná,” uzavrela.

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.