Aj keď sa už zdalo, že koronavírus máme pod kontrolou, stále je tu medzi nami a každý deň pribúdajú noví pacienti. Nie je to po prvýkrát, čo sa The Weeknd angažuje v charite a aj teraz sa rozhodol pomôcť tam, kde je to potrebné. Na pomoc v boji proti koronavírusu venoval celý jeden milión dolárov, ktorý rozdelil medzi organizáciu MusiCares a nemocnicu Scarborough Health Network, ktorá sa nachádza v jeho rodnom meste v Kanade.

Okrem toho založil spoločnosť XO company, ktorá predáva ochranné rúška a niekoľko z nich už daroval inštitúciam, ktoré ich potrebujú. “Je dôležité pomáhať v tejto ťažkej dobe pandémie. Musíme naďalej bojovať,” vyjadril sa spevák a poďakoval fanúšikom, že si kupujú jeho rúška, z ktorých zisk taktiež poputuje na pomoc v súvislosti s koronou. Btw, keď sme už pri daroch, tak pripomenieme, že len nedávno daroval The Weeknd pol milióna dolárov pre nadáciu Black Lives Matter.

Rúška The Weeknda

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.