Z dievčaťa sa stáva žena! Billie Eilish šokovala fanúšikov aj hejterov jej novými fotkami pre magazín Vogue. Netradične vymenila oversized oblečko za sexi zvodné outfity a v novom photoshoote pôsobí ako sebavedomá, zmyselná a príťažlivá žena, ktorá začala mať rada svoje telo.

“Milujem tieto zábery a bola som nadšená z tohto fotenia. Robte si, čo chcete a kedykoľvek chcete. Na všetko ostatné sa môžete vykašľať,” odkazuje speváčka. Takýto jej prerod čakal naozaj len málokto a aj z tohto dôvodu sa jej nové fotky začali šíriť na internete rýchlosťou svetla a viacerým padla sánka. A aj my musíme uznať, že takto jej to naozaj pristane.

Zverejnením týchto fotiek sa jej podarilo prekonať jej vlastný rekord, keď jej príspevok prekonal hranicu miliónov lajkov len za neskutočných 6 minút. Doposiaľ bol na Instagrame príspevkom, ktorý najrýchlejšie zozbieral milión srdiečok, jej prvá fotka s blond vlasmi.

Fanúšikom aj hejterom z titulky Vogue, ktorou všetkých šokovala a je na nej tak, ako ju nepoznáme, odkazuje: “Nerobte si zo mňa vzor len preto, lebo som vás nejakým spôsobom oslovila. Ukázať vaše telo, ukázať odhalenú pokožku, alebo aj nie, také niečo by vás nemalo pripraviť o rešpekt,” povedala speváčka a na záver dodáva: “Ak sa chcete dať niečo zoperovať, choďte sa dať zoperovať. Ak si chcete obliecť šaty, o ktorých si niekto myslí, že v nich vyzeráte príliš veľká, vykašlite sa na to. Ak máte pocit, že vyzeráte dobre, vyzeráte dobre.”

V 64-stranovom dvojčísle Kamaráta nájdeš aj Billie Eilish, kúpiš práve teraz!

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.