Server deadline.com priniesol bombastickú správu – filmová séria After bude mať napokon až 6 častí! Kto ich natočí, vrátia sa Josephine a Hero a kedy sa dočkáme premiéry?

Režisérka Castille Landon, ktorá aktuálne dokončuje 3. a 4. diel After: Tajomstvo a After: Puto, natočí aj ďalšie časti! Podľa Castille tvorcov inšpirovala práca na nových After filmoch v strižni natoľko, že sa rozhodli After-verse rozšíriť! “Chceme preskúmať začiatky postáv, ktoré všetci tak dôverne poznáme a ľúbime a zároveň chceme vdýchnuť život novej generácii,” povedala!

Podľa dostupných info by mal byť 5. film prequel! Story sa bude točiť okolo teen Hardina, ktorý nachádza svoju prvú lásku. Dozvieme sa, čo presne stvorilo problémového a passionate Hardina, akého ho poznáme z prvých filmov série!

6. diel bude zase klasický sequel a predstaví nám novú generáciu After postáv! Pozor, SPOILER! Ďalej čítaj iba v prípade, že sa chceš dozvedieť dôležité momenty zo série. V 6-ke sa zoznámime s teens Emery a Audenom – deťmi Tessy a Hardina! Spolu s ich sesterkou Addy budú riešiť úskalia dospievania a snažiť sa nezopakovať chyby ich rodičov.

A teraz ďalšia pecka – oba filmy sa budú točiť súbežne ešte túto jeseň! Zatiaľ nie je jasné, či štáb bude točiť v USA alebo sa vráti do Bulharska, kde sa minulú jeseň naraz točila 3ka a 4ka.

Slovenský distribútor zatiaľ naplánoval premiéru trojky After: Tajomstvo ešte na tento rok! Štvorka After: Puto dorazí do kín predbežne už vo februári 2022, no a zvyšné dve časti by sa podľa našich odhadov mohli dočkať premiéry už na jeseň 2022 a v lete 2023. Na oficiálne dátumy premiér si však ešte chvíľu počkáme!

AKTUALIZOVANÉ (23.4.): Hero Fiennes Tiffin ani Josephine Langford si v 5. ani 6. filme nezahrajú, fanovia Hessy tak majú hlavu v smútku. Štúdio tento krok obhajuje tým, že 5ka sa bude točiť okolo mladého Hardina, a tak logicky potrebuje mladšieho herca, ktorý stvárni teen Hardina. “Hardin si so sebou nesie veľkú traumu, ktorú má na svedomí jeho rodina a osobné vzťahy,” hovorí režisérka. “V 5. časti budeme riešiť tento jeho životný neporiadok ako aj to, ako ho to zmenilo pred tým, ako stretol Tessu,” dodáva.

Čo sa týka posledného plánovaného filmu, v hlavných úlohách sa predstavia Hessine deti, a tak budú postavy Hardina a Tessy v úzadí. Natáčanie oboch filmov začína už o pár mesiacov, a tak je pravdepodobné, že producenti jednoducho najmú starších hercov, ktorí po Josephine a Herovi prevezmú žezlo. “Emery, Audena a Addy fanovia milujú a my všetci sme zvedaví na to, čo ich v budúcnosti stretne,” dodala režisérka.

pripravil: peter394

1 komentár

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.