Len včera nás prostredníctvom oficiálneho instáča After Hero Fiennes Tiffin a Josephine Langford informovali, že štáb dokončil natáčanie (údajne) posledných dvoch filmov zo série! Ako to na pľaci vyzeralo a čo nás čaká teraz?

Predčasný vianočný darček dorazil z blízkeho Bulharska a pomerne nečakane. Štáb na čele s mladou režisérkou Castille Landon tu od konca septembra natáčal súčasne oba filmy After: Tajomstvo a After: Puto a len včera sme sa dozvedeli, že oba filmy sú už hotové!!!

Ako to vyzeralo počas filmovačky? “Aj napriek obmedzeniam kvôli korone sme mali raz za čas voľno a mohli sme sa ísť prejsť po meste. Výhľad z mojej hotelovej izby bol neskutočný. Snažila som sa naučiť aj trochu po bulharsky, ale moc mi to nešlo haha,” spomína Josephine Langford.

Herci priznali, že natáčanie bolo aj kvôli protipandemickým opatreniam náročné. Pri komunikácii s cudzími ľuďmi si pred tvárou museli držať ochranný štít, okrem toho ich a aj crew počas filmovačky niekoľkokrát testovali na covid-19. Našťastie sa na rozdiel od iných produkcii na pľaci neobjavil žiaden pozitívny prípad, a tak mohli nerušene točiť celé dva mesiace!

Sviatky tak strávia všetci herci aj členovia štábu s rodinou a my dúfame, že ich prežijú v zdraví. Filmári musia teraz všetok natočený materiál roztriediť a potom poskladať v strižni, prilepiť k nemu hudbu, špeci efekty a film je na svete!

Premiéru After: Tajomstva očakávame ešte v priebehu budúceho roka, podľa našich odhadov v lete alebo na jeseň, štvorka After: Puto dorazí do kín v roku 2022. Na oficiálne dátumy premiér si ešte chvíľu počkáme, ale správa, že oba snímky sú hotové, je proste mega!

V aktuálnom dvojčísle Kamoša nájdeš všetky aktuálne info o After 2ke, no a do zimného magazínu Kamoša, ktorý vyjde už 7. januára, chystáme veľký rozhovor s Dylanom, Herom a Jo – aj o tom, ako to vyzeralo na sete v Bulharsku! :3

Fotky z natáčania si môžeš kuknúť v galérke!

1 komentár

  1. […] A teraz ďalšia pecka – oba filmy sa budú točiť súbežne ešte túto jeseň! Návrat Josephine Langford ani Hera F. Tiffina ešte nebol oficiálne potvrdený, štúdio by však s takýmito správami neprišlo bez toho, aby svoje hlavné hviezdy už nemalo podpísané – zvlášť ak natáčanie začína už o pár mesiacov! Zatiaľ nie je jasné ani to, či štáb bude točiť v USA alebo sa vráti do Bulharska, kde sa minulú jeseň naraz točila 3ka a 4ka. […]

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.