Natáčanie 3. a 4. pokračovania After v Bulharsku skončilo len nedávno, no tvorcovia už zverejnili prvý teaser na After We Fell, v ktorom sa k hlavným úlohám vrátili Josephine Langford a Hero Fiennes Tiffin.

Prvá oficiálna ukážka 3. dielu After ťa na film poriadne navnadí. Tessu a Hardina odhaľuje v rôznych sexuálnych scénach v bazéne či posilňovni. Okrem toho v ňom môžeme vidieť Tessu ako blondínku a naštvaného Hera, ktorý ju pristihne počas intímnej chvíle s iným chalanom a začne sa bitka.

Aj keď presný dátum premiéry After We Fell, respektíve After: Tajomstvo ešte nepoznáme, dúfame, že príde čo najskôr. Čo nás v ňom vlastne čaká? Tessa práve urobila najdôležitejšie rozhodnutie svojho života, no vzápätí sa všetko mení. Nečakané odhalenia o rodinách Tessy i Hardina naznačujú, že skutočnosť je iná, než si obaja mysleli. Čo bude s ich budúcnosťou, o ktorú doposiaľ tak tvrdo bojovali?

Tessin život sa rozpadáva. Hardin – jediný človek, ktorý by mal za každých okolností byť jej spoľahlivou oporou – zúri, keď zistí, čo dôležité pred ním zatajovala. Namiesto toho, aby ju v jej plánoch podporil, rozhodne sa jej ich prekaziť. Tessa vie, že Hardin ju miluje a urobí všetko, aby ju chránil, avšak niekoho ľúbiť a dokázať s ním žiť nie je to isté.

Tessu vyčerpáva nekonečný kruh záchvatov žiarlivosti, nepredvídateľného hnevu a odpúšťania. Silu jej citu k Hardinovi už nikdy neprekoná iný muž, žiaden iný bozk jej neposkytne toľko radosti ako Hardinov – stojí však neskrotná vášeň medzi nimi za ten nekonečný boj? Kedysi im na prekonanie problémov stačilo, že jeden druhého ľúbia. Ak sa však Tessa rozhodne poslúchnuť hlas svojho srdca, bude to znamenať… koniec?

MEGA interview s hlavnými hviezdami After si prečítaj v Zimnom magazíne Kamaráta, práve v predaji!

1 komentár

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.