Dcéra Michaela Jacksona prijala pozvanie do talkšou No Filter With Naomi, kde sa otvorene rozhovorila o svojom otcovi. Paris Jackson tvrdí, že Michael bol prísny, no to len preto, že mu na svojich deťoch veľmi záležalo. Bolo preňho dôležité ich držať mimo očí verejnosti.

Môj otec si dal naozaj veľmi záležať na tom, aby sme boli kultivovaní a vzdelaní. Nebolo to len o tom pozlátku a luxuse v päťhviezdičkových hoteloch,” spomína Paris, ktorá nikdy nemala všetko, ako je to u detí celebrít zvykom. “Keď sme napríklad chceli päť hračiek, museli sme prečítať päť kníh. Nekupoval nám všetko iba preto, že sme si to mohli dovoliť. Museli sme si to zaslúžiť. Bolo to za odmenu,” povedala.

Paris s bratom

Ako dieťa nikdy nechápala, prečo so súrodencami museli nosiť na hlavách rôzne masky a skrývať si tvár. Dnes je za to, že to Michael robil, vďačná. „Hovorieval nám, že keď bol malý, bol zavretý v štúdiu, kým sa ostatné deti hrali vonku. Nemal vlastne žiadne detstvo, takže ho chcel dopriať aspoň nám. Vďaka šatkám a maskám ma po nástupe do školy nik nespoznal a mohla som fungovať relatívne normálne,” tvrdí.

Ako deti chodili na verejnosť v maskách.

Aj napriek tomu však ako deti kráľa popu úplne normálne detstvo nemali. Neustále lietali po svete. „Narodila som sa v LA, ale žili sme v zásade všade. Ani netuším, koľkokrát sme menili adresu. Niekoľko rokov sme strávili v okolí mojej milovanej Santa Barbary a potom všade vo svete. Na východnom pobreží, v Anglicku, v iných častiach Európy a tiež na Blízkom východe,” vraví Paris, ktorá začiatkom apríla oslávila 23. narodky a dnes je človekom, akým je, hlavne vďaka Michaelovi.

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.