Vo februári minulého roka sa začala natáčať druhá séria úspešného Zaklínača. Tvorbu tejto série však sprevádzali samé problémy. Najskôr bolo na niekoľko mesiacov prerušené natáčanie kvôli korona vírusu. Neskôr museli na istý čas vypnúť kamery kvôli zraneniu nohy, ktoré utrpel predstaviteľ hlavnej postavy Henry Cavill, a tiež kvôli jeho pozitívnemu testu na korona vírus. Bolo teda jasné, že premiéra sa podľa plánov v roku 2020 neuskutoční. Čakanie však fanúšikom ešte koncom minulého roka spríjemnil Henry fotkami nového brnenia Zaklínača.

Po takmer roku a dvoch mesiacoch sa začiatkom apríla natočila posledná scéna a 8 nových dielov, ktoré nám dvojka prinesie, je už v postprodukcii. Pokračovanie príbehu o Geraltovi z Rivie si tak zrejme budeme môcť vychutnať už čoskoro (rozumej niekedy v lete alebo na jeseň). A o čom bude?

“Môžem povedať, že na druhej sérii je skvelé, že príbeh, ktorý sme napísali, je omnoho viac koncentrovanejší. Dej je zaujímavejší vďaka všetkým vzťahom, ktoré sme načali v prvej sérii, aby sa v druhej rozvíjali. V prvej sérii sme spravili veľa vecí len preto, aby sme príbeh pripravili na to, čo chceme, aby sa stalo v druhej a ďalších sériách. Rozložili sme všetky dieliky domina tohto sveta. Teraz nám už len stačí zhodiť prvý dielik domina a sledovať, ako sa to celé vyvinie,“ prezradila Lauren S. Hissrich, ktorá je showrunnerkou tohto Netflixového projektu, ktorého druhá séria má vonku už prvý teaser z natáčania. Ten odhaľuje infošky z nakrúcania, na ktorom makalo 1200 členov štábu, takmer 90 hercov a točilo sa v 15 krajinách sveta.

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.