Pre videoklip k singlu Dancing With The Devil si Demi Lovato zvolila najsilnejšiu tému, akú len mohla. Vrátila sa v ňom do júla 2018, kedy sa skoro predávkovala k smrti. Klip zobrazuje priebeh tej noci, kedy speváčka len o chlp unikla smrti. Najskôr si dáva víno, potom siaha po tvrdom alkohole a následne prichádzajú na rad drogy.

Po tejto kombinácii ostáva bezvládne ležať na posteli a nasleduje prevoz do nemocnice a záchrana jej života, pri ktorej jej sestrička nájde na krku tetovanie s nápisom ‘survivor’, teda preživší. Réžiu tohto videa si zobrala do rúk ona sama.

Videoklip uzrel svetlo sveta krátko po premiére jej rovnomenného dokumentu a taktiež pri príležitosti vydania jej albumu Dancing with the Devil… the Art of Starting Over, na ktorom spolupracovala s Arianou Grande, Samom Smithom, Noah Cyrus a ďalšími. “Ďakujem za to, že ma naozaj počúvate. Keby ste vy alebo niekto z vášho okolia potrebovali pomoc, pamätajte, že je v poriadku o ňu kedykoľvek požiadať,” pripomenula Demi pri uvedení jej nového albáča na trh.

Cover albumu

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.