Svetovo známa a úspešná značka kozmetiky Maybelline New York hlási novú spoluprácu! Po Gigi Hadid či Adriane Lima ju budú prezentovať dievčatá z K-Popovej skupiny ITZY. Yeji, Lia, Ryujin, Chaeryeong a Yuna sa prezentujú zdravým sebavedomým a sebaláskou, čo sú hodnoty charakteristické aj pre Maybelline. Aj vďaka tomu vzniklo partnerstvo medzi poprednou kozmetickou značkou a babami zo skupiny, ktorej slogan je All in us.

“Sledovala som inšpiratívnu cestu skupiny ITZY a uchvátilo ma, ako sú dynamické, ako skupina aj ako samostatné osobnosti. Skupina ITZY podporuje lásku k sebe, individualitu a vyjadrovanie seba samej u svojich fanúšikov i svetovej komunity. Ich energia má silu a preto som rada, že môžem ich hlasy privítať v spoločnosti Maybelline,” povedala pri oznámení novej spolupráce prezidentka Maybelline, Trisha Ayyagari. Slovo dostali aj samotné členky ITZY, ktoré sú úplne nadšené. “Vždy sme značku Maybelline obdivovali a je pre nás cťou, že môžeme prispieť našou kreativitou, pozitívnym prístupom a energiou k tejto svetovej komunite. Je to pre nás veľká príležitosť ukázať našim fanúšikom našu novú stránku a pripomenúť svetu, že sebavedomie a odvaha je v každom z nás.” Btw koncom tohto mesiaca predstavia ITZY svojim fans ich nový albáč Guess Who. Baby tak majú naozaj plodné obdobie.

Patríš aj ty medzi priaznivcov K-Popu? Potom ti doma nesmie chýbať špeciálne jarné dvojčíslo Kamoša, v ktorom sa vo veľkom venujeme predstaviteľom tohto hudobného štýlu!

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.