BRANT DAUGHERTY: keď pôjdeš do Hollywoodu, nevyzliekaj sa!

0
1819

BRANT DAUGHERTY, ktorého môžete poznať z Pretty Little Liars a ktorý zahviezdil v poslednej časti Fifty Shades, okamžite očaril! Ako Anastasiin ochrankár Sawyer zatienil miestami svojím sexepílom aj Jamie Dornana!

brant 1

K: Čo máš nové?
– Pred niekoľkými týždňami sme s mojou polovičkou Kim navštívili Amsterdam, kde som ju požiadal o ruku. Povedala ÁNO!

K: Gratulujeme! Nedávnom malo premiéru posledné pokračovanie Fifty Shades. Ako sa ti na filme pracovalo?
– Miloval som to! Táto trilógia je prepojená s množstvom ľuďmi a bola to pre mňa česť a zároveň tá najbláznivejšia vec. Pamätám si, ako som na natáčaní prechádzal okolo Christianovho bytu a hovoril som si – Woow. Veď to muselo stáť viac ako celý môj dom! A pracovať s Dakotou bolo perfektné! Je veľmi talentovaná a je vždy zaujímavé pozerať sa na niekoho, kto má taký dobrý herecký výkon!

K: Vo Fifty Shades nie je vyzliekanie sa ničím výnimočným a takú scénu si dostal aj ty…
– Áno a úprimne si myslím, že tie scény vyzerajú skvele. Trochu som sa ale bál reakcie mojej mamy. Už som ju počul, ako hovorí: ‚Brant! Vravela som ti, že keď pôjdeš do Hollywoodu, nevyzliekaj sa!‘ Haha!

K: Ako si vnímal koniec Pretty Little Liars, kde si hral?
– Bolo to také čudné… Najmä vďaka Pretty Little Liars som odštartoval svoju kariéru a teraz je zvláštne, že je to všetko preč. Ale sedem sérií je dosť dobrý úspech pre seriál a musím poďakovať fanúšikom za to, že seriál tak dlho udržali!

K: Ostali ste spolu v kontakte aj po skončení seriálu?
– Seriál nás, samozrejme, veľmi spojil. V kontakte teda sme, aj keď netvrdím, že spolu hovoríme každý deň.

K: Čo robíš vo voľnom čase?
– Vtedy som najradšej doma na gauči s mojim psom Knucklesom. Musíme si spoločne kompenzovať ten čas, kedy nie som doma, haha!

K: Máš nejakú vášeň, o ktorej nevieme?
– Snažím sa maľovať! Aj keď na to nemám žiadne zručnosti, talent ani tréning, ale skúšam to.

K: Čo by si robil, ak by si nebol hercom?
– Herectvo bolo vždy mojou vášňou. Na vysokej som študoval film, lebo som chcel byť viac režisérom. Myslel som si, že herectvo bude popritom len takým mojim koníčkom, ale nakoniec som hercom na plný úväzok. Každopádne chcem rozprávať príbehy, či už som pred kamerou alebo za ňou.

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.