Bývalá Disney star toho za tie roky preskákala veľa a my sme sa pozreli na to, s kým všetkým sa medzičasom zaplietla!

Miley priznala, že jej úplne prvou láskou bol TYLER POSEY! “Boli sme ešte deti a pokakané z toho, že sa na kamere musíme držať za ruky,” povedal Tyler. “Vedela, kto je, už ako 7-ročná. Ja som bol pomerne cool chalan, ale jej smiechom a charizmou ma už vtedy úplne dostala.” 

Jediný deň jej vydržal vzťah s DYLANOM SPROUSOM hh! “Stretli sme sa na sete a dali sme si rande,” povedal Dylan. “No a potom okolo prešiel Nick Jonas a bolo po všetkom,” smeje sa herec.

S NICKOM JONASOM sa prvýkrát stretli v 2006, kedy mali obaja 13 a podľa Miley to bola láska na prvý pohľad. “Stali sme sa frajermi v prvý deň nášho stretnutia,” smeje sa spváčka. “Prvú vec, ktorú som mu povedala, bola, že jeho tričko je nanič. Keď ma objal, poškriabalo ma,” spomína na začiatok ich teen vzťahu, ktorý napokon vydržal viac než rok! S Nickom sú však dodnes kamoši.

V júni 2009 stretla na sete romantickej komédie Posledná pieseň svoju najväčšiu lásku – LIAMA HEMSWORTHA. Zaláskovaný párik sa zasnúbil v júni 2012, aby sa v septembri 2013 odsnúbil a napokon v decembri 2018 zosobášil! Svadbe predchádzalo x rozchodov a udobrovačiek, no len 9 mesiacov od slávnostného obradu prišla od Liama správa, že podáva žiadosť o rozvod!

Počas prestávok vo vzťahu s Liamom videl bulvár Miley s viacerými viac či menej známymi postavičkami, vrátane Kellana Lutza, Jareda Leta či Patricka Schwarzeneggera! Miley okúsila aj krátke romániky s babami – vystriedali sa pri nej Stella Maxwell či Kaitlynn Carter!

Jej posledný románik so sympošom CODY SIMPSONOM vydržal necelý rok – od októbra 2019 do augusta 2020. Decká zostali dodnes kamoši! 

Miley je tak aktuálne single. Koho si po svojom boku vie predstaviť? V rozhovore z decembra 2020 s úškrnom hovorí, že jej ďalšia “obeť” bude Harry Styles! “Vyzerá fakt mega, dokonca máme podobný vkus. Bolo by funky sharovať šatník a život. Dávalo by to zmysel,” sranduje Miley!

pripravil: peter394

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.