Aj keď sa vo februári šuškalo o ich rozchode, všetko je inak! Po dvojročnom vzťahu s modelkou Mayou Henry sa Liam Payne rozhodol pre odvážny krok – svoju priateľku požiadal o ruku! A rozhodne na nej nešetril. Podľa odborníka na šperky má snubák, ktorý hrdo ukazuje v uliciach Londýna, hodnotu približne 3 milióny libier.

Budúci manželia.

Mayin život je tak skoro ako z filmu – z Liamovej fanúšičky sa stala jeho snúbenicou. Modelka sa totiž vôbec netají tým, že bola obrovskou fanúšičkou One Direction a hlavne Liama, kvôli ktorému si ešte pred piatimi rokmi kúpila VIP lístok na koncert skupiny, aby sa s ním mohla stretnúť. Je tak príkladom toho, že nič nie je nemožné. Už sa tešíme na svadobné fotky.

Liam, Maya a jej snubák.

Odkedy sme sa spoznali s fešákmi z ONE DIRECTION, ubehlo už 10 rokov! Čo všetko sa za ten čas zmenilo? Je šanca na návrat kapely? Ako sa darí chalanom teraz? Čítaj v SEPTEMBROVOM KAMOŠOVI!

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.