Len nedávno sme ti v tomto článku odhalili pár skutočností z dokumentu o živote Demi Lovato. Dancing With The Devil má síce naplánovanú premiéru až o niekoľko dní, no niektorí ľudia si ho už mohli pozrieť na filmovom festivale SXSW Film Festival. A zaručene im behal po chrbte mráz. Demi sa totiž totálne otvorila a z osudného dňa, kedy sa predávkovala, prezradila ešte viac. Jej díler ju krátko predtým, než upadla po užití veľkého množstva drog do bezvedomia, znásilnil.

“Nebola som len predávkovaná, bola som aj znásilnená. Keď ma našli, bola som nahá. Bola som modrá. Bola som doslova nechaná napospas smrti po tom, čo ma zneužil,” hovorí Demi. “Keď som sa zobudila v nemocnici, pýtali sa ma, či som mala pohlavný styk. Pred očami mi prebehol len záblesk a povedala som, že áno,” spomína Demi, ktorá si až o mesiac neskôr spomenula a uvedomila, že to bolo znásilnenie. A týmto je šokujúce priznanie nekončí.

V jej živote totiž nešlo o prvé znásilnenie. “Keď som bola teen, ocitla som sa v podobnej situácii. Stratila som svoje panenstvo znásilnením,” prekvapuje speváčka a herečka. Stalo sa to krátko po tom, čo sa vďaka Disney stala slávnou. “Nebola som na to pripravená. Toho človeka som neskôr aj naďalej musela stretávať a vtedy som prestala jesť a začala som sa s tým vyrovnávať rôznymi inými spôsobmi,” uzatvorila Demi túto tému.

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.