Oslava žien! Aj takto by sa dal opísať nový singel, ktorý zverejnila Tina. Speváčka vo svojej novinke Bejby Blue otvorila tému žien a na pomoc si prizvala Alana Murina, aj keď mala na začiatku zámer nahrať to sama.

“Pôvodne to bolo zamýšľané aj nahrávané ako moja sólo vec. Vedela som, že veľmi chcem zaspievať slovné spojenie #bejbyblu, lebo znie krásne a jeho význam je v kontexte skladby hlboký a magický … Na poslednú chvíľu som sa však rozhodla ponechať slohu Alanovi, ktorého som veľkým fanúšikom, aby povedal, ako to vidí ako muž,” vyjadrila sa Tina, podľa ktorej všetko zapadlo tak, ako si predstavovala. A aby bolo jasné, o čom Bejby Blue je: “Táto vec je o tom, že každá z nás ma nekonečno možností – presne ako virtuálna bytosť BEJBY BLUE,” uzatvára Tina. A my už len doplníme, že momentálne je po dovolenke v karanténe, po ktorej sa vráti do štúdia, aby nám mohla naservírovať jej ďalšie nové skladby. Yess!

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.