Po piatich rokoch od svojho posledného projektu vydá Justin Bieber v roku 2020 svoj piaty štúdiový album. Touto správou potešil svojich fanúšikov počas vianočných sviatkov. “Cítim, že tento album bude odlišný oproti predchádzajúcim už len pre to, kde sa momentálne v živote nachádzam,” povedal JayBee a prvú ochutnávku z pripravovaného CD zverejní už 3. januára 2020. Bude to singel s názvom Yummy.

“Ako ľudia sme nedokonalí… Moja minulosť, chyby, všetko, čím som prešiel… Verím, že som presne tam, kde mám byť,” tvrdí Bieber, ktorý má už aj naplánované americké turné, na ktoré vyrazí v máji 2020. A to ešte stále nie je všetko.

Ďalšou dobrou správou pre Beliebers je, že sa dočkajú dokumentu o Justinovom živote, na ktorom pracoval počas uplynulých rokov. Viac podrobností o tomto biografickom filme zatiaľ nepoznáme. Justin ale sľúbil, že sa postupne dozvieme všetky ďalšie dôležité informácie.

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.