Najkrajší letný bozk

0
1982

V lete je všetko intenzívnejšie, vrátane lásky! A jednou z prvých vecí, ktoré očakávaš od svojho partnera, je určite bozk! Taký, na ktorý môžeš myslieť ešte dlho pred spaním. Letné lásky bývajú veľmi časté a tak je dosť možné, že aj ty budeš tento rok patriť k tým, ktorých si láska v lete nájde! Neobávaj sa prvého bozku! Nenechaj sa omámiť strachom a priprav sa! Máme pre teba skvelé tipy na to, aby bol váš letný bozk nezabudnuteľný!

– Vždy si pred rande dôkladne vyčisti zuby a maj po ruke žuvačku kvôli sviežemu dychu, no pred bozkom je dobré si ju vybrať, aby vám nezavadzal/a!

– Prvý bozk medzi vami by sa mal odohrať v súkromí, vtedy sa môžete vyhnúť zahanbeniu či trápnostiam!

– Nemusí to byť hneď francuzák, alebo aspoň nie v prvej sekunde. Skús spojiť viacero štýlov. Začni jemnou bežnou pusou, ktorá sa neskôr môže vyvinúť v niečo intenzívnejšie!

– Vaše pery by mali byť aspoň troška vlhké, stačí ak si ich navlhčíš pomocou jazyka alebo použiješ jemný balzam!

– Čo sa týka pozície, stojte blízko seba – uprený pohľad do očí ti prezradí, aké sú úmysly tvojej polovičky. Neodťahuj sa, uži si to! Pomaly nakloň hlavu opačným smerom, ako tvoja láska a zvyšok nechaj plynúť…

– Tesne predtým, ako sa vám pery spoja, zavrite obaja oči. Never však tomu, že iba ak máš zatvorené oči, toho druhého miluješ, je to hlúposť, ide iba o väčší zážitok!

– Nezadržiavaj dych, dýchaj nosom!

– Ruky nenechaj voľne visieť! Objímajte sa, chyť svoju polovičku za tvár alebo jej/mu zober ruky a polož ich tam, kde ich chceš mať!

– Neboj sa pregĺgať, nahromadené sliny predsa musíš nejako odstrániť!

Na svoj prvý bozk si spomínajú aj celebrity – v LETNOM MAGAZÍNE KAMARÁTA!

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.