Odvolanie zásnub a nové tetovanie

0
1309

Lady Gaga sa v tomto období darí tak, ako nikdy predtým. Doteraz to vyzeralo tak, že jej všetko vychádza nielen v kariére, ale aj v osobnom živote, keď pred štyrmi mesiacmi ohlásila, že je zasnúbená. Všetko sa už ale stihlo zmeniť a zdá sa, že zásnuby odvolala a s Christianom Carinom už netvoria pár. Svedčí o tom fakt, že Gagu Christiano nesprevádzal na udeľovaní cien Grammy, kde počas galavečera nielenže Gaga nemala na ruke zásnubný prsteň, ale vo svojej ďakovnej reči Christiana nespomenula. Nebolo by to prvýkrát, čo speváčka zrušila zásnuby. Podobný scenár sa odohral v jej živote už v minulosti, kedy sa rozišla so snúbencom Taylorom Kenneyom.

Zo života Lady Gaga však máme aj lepšie správy, a to, že má nové tetovanie. Na chrbte jej vyrástla veľká ruža s nápisom La Vie En Rose. Rovnaký názov má aj známa francúzska pesnička, ktorú Gaga nahrala aj na soundtrack k filmu Zrodila sa hviezda. Song sa jej zrejme zapáčil natoľko, že si ho nechala zvečniť na svojom tele.

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.