Ktoré celebs sa spoznali na natáčaní a nejaký čas spolu aj randili?

Lea Michele a Cory Monteith, hviezdy seriálu Glee, boli kamoši roky pred začatím natáčania. Začiatkom roku 2012 fanovia špekulovali, či náhodou nie sú spolu a decká napokon priznali farbu! Lea však o Coryho prišla v júli 2013, kedy zomrel na predávkovanie drogami.

Cole Sprouse a Lili Reinhart zo seriálu Riverdale si spolu začali potichu a o ich vzťahu dokonca netušili ani ich najbližší kamoši! Decká sa mali k sebe na verejnosti v lete 2017, no vzťah priznali až v máji 2018. Minulý rok v auguste sa rozišli a Lili prišla so šokujúcou novinou – je bisexuálka!

Vedel/a si o tom, že kedysi ofic randila Nina Dobrev s Ianom Somerhalderom? Hviezdy Upírskych denníkov potvrdili svoj vzťah ešte v roku 2011, vydržal im 2 roky!

Herečka Blake Lively zo seriálu Gossip Girl najskôr randila 3 roky so sympošom Pennom Badgleym, s ktorým sa zoznámili na sete seriálu. Po rozchode stretla svojho súčasného manžela Ryana Reynoldsa, ktorého si napokon v roku 2012 aj zobrala! Dnes majú spolu 3 decká. Aww!

Jacob Elordi a Zendaya zo seriálu Euphoria spolu oficiálne nikdy netvorili pár, ale my vieme, že nejaké tie pletky tam isto boli! Decká spolu oslávili Zendyaine narodky v auguste 2019 a vo februári 2020 sa Jacob vymačkol, že spolu krátko chodili!

Herci Josh Hutcherson a Vanessa Hudgens sa zoznámili na sete filmu Tajomný ostrov 2 a strávili spolu pár mesiacov. Po natáčaní ich vzťah vychladol a Josh hovorí, že dnes sú už len dobrí kamoši! 

pripravil: peter394

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.