Prekvapí ťa, koľko známych postavičiek sa v skutočnosti spoznalo mimo pľacu a dávno pred tým, ako sa dotkli slávy! Ktorí kamoši si padli na prvú šupu do oka a stali sa instantly naj kamošmi?

Madelaine Petsch a Vanessa Morgan prezradili, že sa meetli dávno pred natáčaním ich prvej spoločnej showky. Vieš o tom, že v skutočnosti sa Vanessa v seroši Riverdale uchádzala o rolu Josie?! Baby priznali, že si sadli na prvú ranu a okamžite sa z nich stali bffs!

Nie je žiadnym tajomstvom, že priateľstvo medzi Selenou Gomez a Demi Lovato začalo ešte na sete serošu Barney & Friends! Spoznali sa v roku 2002, teda pred celými 20 rokmi! 😮

Ashley Tisdale a Vanessa Hudgens sa spoznali roky pred natáčaním úspešnej série High School Musical! „Makali sme spolu na jednej reklame pre obchodný dom a odvtedy sme si blízke,“ povedala Ashley!

Mesiace pred natáčaním seriálu Hra o tróny sa herečky Maisie Williams a Sophie Turner stali oficiálne sestrami! Prvýkrát sa videli na spoločných skúškach ešte pred prvou ostrou klapkou. Sophie povedala, že odvtedy sa z nich stali naj kamky! „Bolo mi jasné, že Sophie je ten najcoolovejší človek, akého som kedy stretla,“ povedala Maisie. „Teraz už chápem, prečo produkcia robí pred natáčaním skúšky, či to medzi hercami iskrí. Keď to funguje, tak to vidno na prvú šupu!“

Ariana Grande a Liz Gillies sa objavili v serošoch detskej stanice Nickelodeon, no v skutočnosti sa spoznali na divadelných doskách na Broadwayi! 😮

Shawn Mendes a Cameron Dallas sú už roky známe duo! Spoznali sa v časoch, keď letela sociálna sieť Vine, ktorá túto bromance stvorila! 

Fanovia vedia, že Kendall Jenner si je blízka s oboma babami z rodu Hadid. Kopec ľudí však netuší, že sa Kendall s Bellou spoznali ešte na škole! „Sme dobré kamošky ešte od stredoškolských čias. V kontakte sme spolu boli denne dávno predtým, ako sme začali náš pracovný život,“ prezradila Kendall! 

pripravil: peter394

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.