Aj keď je Joe Jonas v prvom rade spevák, ide mu to aj v herectve, o čom svedčia aj úspešné projekty ako filmy Camp Rock alebo seriál Angie Tribeca, v ktorých hral. Na filmový set sa teraz Joe vracia opäť a v pripravovanom dramatickom filme Devotion stvárni pilota bojovej stíhačky menom Marty Goode.

Devotion sa začne natáčať budúci mesiac v Georgii a zmapuje skutočný príbeh pilotov amerického námorníctva – Jesseho Browna a Toma Hudnera, dvoch mladých mužov z rôznych svetov, ktorých kamarátstvo prešlo veľkou skúškou po tom, čo bol jeden z nich zostrelený za nepriateľskými líniami. Joe ako Marty Goode teda nebude hlavnou postavou filmu, no v príbehu bude mať aj on dôležitú úlohu.

Na túto rolu mu môže pomôcť s prípravami jeho brat Nick, ktorý hral podobnú postavu vo vojnovom filme Midway, ktorý aktuálne streamuje HBO Max. V Devotion si Joe zahrá po boku hereckých hviezd ako sú Thomas SadowskiGlenn PowellChristina Jackson a Jonathan Majors.

S prípravou na rolu môže Joeovi pomôcť brat Nick.

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.