Možno to je šokujúce, no nie všetky celebs sa v reálnom živote volajú tak, ako ich poznáš z telky. Kto všetko používa na scéne svoje umelecké meno?

“Ľudia si myslia, že môj príbeh je ako z rozprávky, ale pravdou je, že to bol pomalý a bolestivý proces,” spomína speváčka. “Keď som začínala, nepoznala som nikoho z biznisu. Žila som v New Jersey, nemala som žiadne prachy a bez prachov sa v Štátoch nedostaneš na výšku,” hovorí speváčka Halsey, vlastným menom Ashley. “Predvídala som, že sama o sebe to v hudobnom biznise nedám. Musela som sa stať niekým úplne iným. Vtedy si Ashley nezaslúžila slávu ani úspech, pretože nebola špeci ani úžasná. Ale keď sa zmenila na Halsey, možno má šancu preraziť,” spomína speváčka!

Nie je to žiadne tajomstvo. Všetci kamoši a rodina ma na verejnosti volajú Chloe. Môj otec ma vždy volal Dove. Prišla som oňho ako 15-ročná a toto je spôsob, akým som si ho chcela uctiť,” hovorí Dove Cameron! Jej celé real meno je Chloe Celeste Hosterman! 😮

Speváčka Fergie sa celým menom volá Stacy Ann Ferguson a je jasné, že jej umelecké meno vzniklo z jej priezviska!

Meno si zmenila aj herečka Shay Mitchell, ktorú poznáš zo seriálu Pretty Little Liars! Jej real name je Shannon Ashley Mitchell! Jej kolegyňa Lucy Hale zase používa svoje prostredné meno – na rodnom liste jej svieti meno Karen Lucille Hale!

Vieš o tom, že svoje skutočné meno nepoužíva ani Gigi Hadid? V skutočnosti sa volá Jelena Noura Hadid! “Moja starká tak volala moju mamu a moja mama tak volala celú pubertu mňa. V triede sme mali Helenu a bol v tom zmätok, no a na rodičku sa mamka prekecla, že ma niekedy volá Gigi. Učiteľom sa to páčilo, a tak sa to chytilo aj v triede a už mi to zostalo hh!” spomína modelka!

Real mená nepoužíva kopec ďalších celebs! 

Camila Cabello sa v skutočnosti volá Karla Camila Cabello Estrabao, Katty Perry je vlastne Katheryn Elizabeth Hudson, Nicki Minaj sa volá Onika Tanya Maraj, Lana Del Rey je Elizabeth Woolridge Grant, Miley Cyrus sa volá Destiny Hope Cyrus, Bruno Mars má v občianke meno Peter Gene Hernandez, herečka Emma Stone sa volá Emily Jean Stone, kedysi populárny DJ Calvin Harris je v skutočnosti Adam Richard Wiles. 

A to nie je všetko! Speváčka Lorde má dlhé meno – Ella Marija Lani Yelich-O’Connor, Rihanna používa svoje stredné meno (Robyn Rihanna Fenty), Lady Gaga sa zase volá Stefani Joanne Angelina Germanotta, P!nk je v skutočnosti Alecia Beth Moore a Nine Dobrev svieti v pase meno Nikolina Konstantinova Dobreva! 😮

pripravil: peter394

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.