Britská dievčenská skupina Little Mix prežíva ťažké obdobie. Po deviatich rokoch existencie skupiny ju opúšťa Jesy Nelson. “S ťažkým srdcom vám oznamujem, že odchádzam z Little Mix,” napísala Jesy vo svojom oficiálnom vyhlásením. Tá sa už dlhšie obdobie neobjavovala po boku svojich kolegýň, ktoré vystupovali na rôznych podujatiach len v trojici.

Takto už Little Mix neuvidíme.

“Pravdou je, že byť súčasťou tejto skupiny malo veľký dopad na moje duševné zdravie. Spôsobil to hlavne neustály tlak a veľké očakávania. V mojom živote tak nadišiel čas, kedy sa viac musím sústrediť na svoje zdravie. Chcem poďakovať všetkým, že boli súčasťou tohto môjho dobrodružstva. Musím ale začať novú kapitolu môjho života a aj keď neviem, ako bude vyzerať, dúfam, že ma na nej budete podporovať,” napísala Jesy, ktorá venovala svoje slová aj ostatným babám z Little Mix. “Najviac chcem poďakovať Jade, Perrie a Leigh-Anne za to, že mi vytvorili najúžasnejšie spomienky, na ktoré nikdy nezabudnem. Dúfam, že spolu zostanete a budete si aj naďalej plniť svoje sny a robiť hudbu, ktorú ľudia milujú,” uzavrela.

“Je to pre nás neuveriteľne smutné obdobie, ale Jesy plne podporujeme. Súhlasíme s tým, aby robila to, čo je dobré pre jej duševné zdravie a pohodu,” vyjadrili sa Jade, Perrie a Leigh-Anne, ktoré podľa ich slov nie sú pripravené na to, aby skupina skončila a budú ďalej fungovať v trojici.

Takto vyzerá nová zostava Little Mix bez Jesy.

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.