Hviezdy zo SUPERSTAR

0
2042

Spomedzi súťažiacich v tohtoročnej SUPERSTAR sme vybrali troch chalanov a tri baby, ktorí sú fakt že dobrí! S nimi si prečítaj exkluzívny rozhovor v ŠPECIÁLNOM DVOJČÍSLE KAMOŠA (už je v predaji) a tu máš malú ochutnávku! Odpovedali na otázku, s kým sa najviac skamošili!

S kým si sa na SUPERSTAR najviac skamošil/a?

ALICA URCIKÁNOVÁ: Ako partia sme si úžasne sadli. Najviac som sa skamarátila s Júliou Kramárovou, Silvestrom Roštárom a Hankou Pecekovou, no musím povedať že veľa ľudí mi za ten krátky čas prirástlo k srdcu.  Veľa sme sa počas súťaže nasmiali a aj vďaka nim som necítila až taký stres.

DÁVID JAKUBKOVIČ: Nedá sa povedať s kým som sa najviac skamošil pretože som tam nebol vyslovene len s jednou osobou v lepšom vzťahu ako s ostatnými. Sadol som si tam s každým, s niektorými pomenej, s niektorými viacej. Ani nie že pomenej ale skôr sme nestihli tráviť čas všetci naraz. No moja partia bola určite Luboš Mráz je to hrozne super chalan a hlavne sme trávili spolu viac času ako s ostatnými. Či už to bol tréning, pokec alebo čokoľvek čo k tej súťaži patrí. Ďaľšie mená sú Jaroslav Oláh. Obrovské ruky, no aj obrovské srdce. Niekto vraví že nevyzerá príjemne no mne sadol úplne na presnotku. Super chalan. Jakub Hudák, Jaroslav Dolník, Michal Šafrata a podobne. Niečo prišlo hneď na prvých kástingoch a niečo poprichádzalo časom. Z dievčat tam nebolo nič také skôr až po príchode domov som začal komunikovať aj s dievčatami stadiaľ a až vtedy sa vytvorili bližšie vzťahy. Napríklad hneď po SuperStar som streamoval na instagrame s Andreou Loužeckou. Ale väčšinu času som tam trávil s chalanmi.

DIANA KOVAĽOVÁ: V SuperStar som spoznala veľa skvelých ľudí, všetci sú veľmi milí, talentovaní a je tam veľká sranda.  Všetci si veľmi rozumieme hlavne preto, že nás baví hudba a to je super pocit :). Najviac som sa asi skamarátila s Martinkou a s Giovannim, oni sú veľmi zlatí.

GIOVANNI RICCI: Väčšina superstaristov čo som spoznal sú naozaj skvelí a myslím, že sme super partia ktorá aj na kamere aj mimo kamery sa vie ako baviť. Najviac som sa bavil s dvojičkami Štepan a Ľuboš Mrázovci okrem nich Veronika Weissová, Dominika Lukešová, Miky Hrbáček , Matej Vávra, Karin Krížová a mnoho iných.

JÚLIA KRAMÁROVÁ: Sme super partička. Samozrejme je cítiť napätie a každý ide tak trochu za seba. Veď je to predsa súťaž, no nie? Ale asi najviac som si rozumela s Adélkou, Alicou, Natáliou a Silviom 😊

TIMOTEJ MÁJSKY: Pred každým, koho som od začiatku v Superstar spoznal, menej či viac, mám obrovský rešpekt. Už iba preto, že milujú a venujú sa tomu čo ja. SuperStar mi už teraz dala veľmi veľa. Ľudia ma začali podporovať v tom, čo robím. Spoznal som sa s mnohými menšími a aj známymi umelcami, ktorí so mnou chcú spolupracovať. A to mi už teraz stačí. Keďže si hudbu tvorím v celku sám, nepotrebujem drahé štúdio, producentov, ktorí mi napíšu hudbu či texty. Sám si robím aj vizuálne záležitosti. Celé to vnímam ako kedysi tábor, do ktorého som roky chodil. Je to kopec radosti a skúseností. Neviem si však vybrať konkrétneho človeka, pretože ľúbim všetkých rovnako.

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.