Je pripravená nájsť tú pravú lásku! Selena prezradila, že “to musí byť ten správny chlap” a radšej bude sama než s tým nesprávnym! “Posledné dva roky som bola single a teraz som zvedavá, čo mi lovelife prinesie,” povedala. “Chcem, aby to bolo skutočné. Nechcem byť na niekom závislá a nechcem, aby to padlo na tom, že spolu nekomunikujeme. Keď dospeješ, zistíš, že tí najvhodnejší partneri sú na rovnakej vlne ako ty.” Čo má Disney hviezda doteraz za sebou? Čítaj!

NICK JONAS zaparkoval u Seleny krátko v 2007 počas pauzy s Miley Cyrus! Dnes sa Sel smeje, že išlo o taký veselý milostný trojuholník, ktorý prežívaš s kamoškou v 16ke. “Ľúbil sa nám rovnaký chalan, dnes máme všetci svoje životy. Ľúbim Jonasovcov aj Miley,” povedala Selena!

TAYLOR LAUTNER bol Selenin frajer na pár mesiacov v 2009. Spoznali sa v Kanade, kde Taylor točil Twilight ságu a Selena svoj film Ramona. Románik žil, len kým neskončila kanadská filmovačka, potom sa decká vrátili k svojim životom!

Fanovia už vedia, že v seriáli Čarodejníci z Warverly hral DAVID HENRIE Seleninho veľkého brata, no že spolu títo dvaja randili, o tom už vie málokto! V 2010 spolu absolvovali niekoľko večerí, no zdá, že z toho napokon nič nebolo a zostali len dobrí kamoši. Selena bola na Davidovej svadbe v 2017 a dokonca s jeho rodinkou absolvovali v 2018 aj spoločnú dovču! 

Dj ZEDD a Selena tvorili pár krátko v roku 2015, po tom, čo dropli hitovku I WANT YOU TO KNOW. “Novinári volali mojim rodičom, ľudia hackovali telefóny mojich kamošov. Myslel som si, že viem, do čoho idem, ale toto bol masaker,” priznal s odstupom času dj!

V decembri 2015 zahliadli fanovia, ako sa s NIALLOM HORANOM bozkávajú uprostred parketu! Selena však Nialla označila len za “dobrého kamoša”!

Začiatkom roku 2016 si Selena začala s vysokoškolákom SAMUELOM KROSTOM, ktorého vzala aj na Kostariku, no svadba z toho nebola!

So spevákom THE WEEKND tvorili oficiálne pár v 2017. Vydržali spolu však len 10 mesiacov, v októbri 2017 sa definitívne rozišli!

JUSTIN BIEBER bol Seleninou najväčšou láskou. Decká sa dali dokopy ešte v 2010 a 8 rokov sa rozchádzali a schádzali. Ich vzťah bol čistá horská dráha — v jeden deň ich paparazzi načapali, ako sa držia na romantickej prechádzke za ruky, na druhý deň na seba kydali v médiách! Pre Justina všetko skončilo happyendom, aktuálne je zaláskovaný do speváčky Hailey Baldwin, ktorú si vzal v septembri 2018, no a Selena zostala (zatiaľ) na ocot! 

pripravil: peter394

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.