Po nejakej dobe sa Lady Gaga pripomína fanúšikom novou skladbou. Speváčka a herečka vydala song s názvom Hold My Hand, ktorá vznikla špeciálne pre film Top Gun: Maverick. Pokiaľ miluješ balady a Lady Gagu, túto novinku si určite zamiluješ. “Song som napísala pre neskutočný film Top Gun: Maverick, ale aj pre ľudí, ktorí majú pocit, že nebudú v poriadku alebo my nebudeme nikdy v poriadku. Život ma prostredníctvom ťažkých časov, ktorými som si prešla, naučil, že vo chvíľach, kedy je najťažšie veriť v seba samu, je potrebné veriť v ľudskosť,” prezradila Gaga.

“Keď sa cítite osamelo, vzdialene od sveta, ďaleko od seba samého, chyťte ma za ruku. Jedného dňa možno budete dostatočne silní na to, aby vám stačilo chytiť sa tej svojej. Táto pieseň je milostným listom svetu po ťažkom období, ktorým sme si prešli,” napísala. Zaujímavá nie je len samotná pesnička, ale aj jej klip, v ktorom hraje Gaga na pristávacej dráhe na klavíri. Okrem natočenia videa sa už stihla stretnúť s hlavnou hviezdou filmu Top Gun, Tomom Cruisom, ktorého označila za svojho kamaráta.

Lady Gaga s Tomom Cruisom

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.