Pripravovaný album Shawna Mendesa, ktorý vyjde už začiatkom decembra je plný prekvapení. Jedným z nich je aj fanúšikmi veľmi žiadaná spevákova spolupráca s Justinom Bieberom, ktorá sa konečne stala realitou. Chalani spolu nahrali singel Monster a dali ho von ešte pred samotným vydaním Shawnovho albumu.

Shawn & Justin na natáčaní klipu k Monster

“Je to úžasný pocit, pretože pre mňa sa týmto kruh uzavrel. Justin bol totiž dôvodom, prečo som začal spievať. Mal som 9, keď vydal svoj hit One Time a úplne ma to pohltilo,” povedal Shawn pre Apple Music. Na novinke Monster začali chlapci spolupracovať asi pred tromi mesiacmi a popisujú v nej úskalia slávy, ktorými si obaja prešli.

Shawn & Justin na natáčaní klipu k Monster

“Tento song vo mne vždy rezonoval, no nikdy si nenašiel cestu von,” povedal Shawn s tým, že skladbu Monster napísal už dávnejšie. Čas na jej vydanie prišiel až teraz a teší nás, že na spoluprácu oslovil Justina. Výsledok je skvelý!

Rozhovory s obidvomi chalanmi si prečítaš v špeciálnom dvojčísle Kamaráta a ich plagáty na teba čakajú v aktuálnom vydaní Kamarát Poster!

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.