Čo nové v telke a ako pokračuje natáčanie Zaklínača, Stranger Things? 

Ak ešte nevieš, na HBO už beží 2. séria skvelého fantasy seriálu HIS DARK MATERIALS aka Temné Hmoty. Dvojku točili tvorcovia podľa knihy Jantárový nôž. Ani pokračovanie seriálu sa však nezaobišlo problémom kvôli aktuálnej pandémii koronavírusu — tvorcovia nenatočili posledný 8. diel, a tak má 2. séria len 7 dielov! Čekuj nadupaný trailer:

Natáčanie 2. série ZAKLÍNAČA bolo znovu pozastavené! Dôvodom je prítomnosť infikovaných členov štábu. Našťastie nikto z hercov nebol pozitívny, no tvorcovia sa aj tak rozhodli radšej pre prerušenie filmovania. Veľká časť 2. série by mala byť už hotová, natáčanie aktuálne prebieha v Londýne za prísnych protiepidemiologických opatrení. Zatiaľ nevieme, či súčasná pauza v produkcii predĺži aj čakanie na druhú sériu, ktorá by mala doraziť už v lete!

Koronavírus na chvíľu pozastavil aj natáčanie STRANGER THINGS 4, no tvorcovia hovoria, že nič lepšie ich vlastne ani postretnúť nemohlo! V najnovšom rozhovore prezradili, že sa im podarilo dokončiť všetky scenáre ešte pred opätovným začiatkom natáčania, a že sa to stalo po prvýkrát počas filmovania tohto seriálu! Hoci pauza určite spôsobí meškanie premiéry 4. série, tvorcovia sú nadšení. “Scenáre, ktoré máme v rukách, sú extrémne kvalitné,” prezradili! Seriál aktuálne vzniká v USA!

O seriálovom remaku GOSSIP GIRL sme ťa už informovali a aj teraz máme pre teba mega správy — filmovačka totiž aktuálne prebieha v New Yorku!! Pokračovanie seriálu tvorcovia potvrdili ešte v lete 2019. 

Showka sa bude odohrávať 4 roky po udalostiach pôvodného seriálu a dej bude sledovať úplne nový cast obývajúci kulisy luxusnej štvrte New Yorku — Upper East Side. Showka preskúma, ako sociálne siete zmenili život v New Yorku! Titulná fotka k článku je z aktuálneho natáčania :3

pripravil: peter394

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.