Ellie Goulding zverenila emotívnu baladu

0
689

Od zverejnenia posledného songu Ellie Goulding, Close To Me, ubehli už 4 mesiace a preto bolo na čase, aby svojim fanúšikom speváčka nadelila nejakú novinku. Je ňou singel Flux, v ktorom spieva o zlomenom srdci a mnoho ľudí sa v nej nájde. Priznáva, že je stále zamilovaná a pýta sa, čo by bolo, keby boli stále spolu.

“Flux je pieseň, ktorú som napísala z vnútra svojho srdca a zachytáva to, ako som sa cítila, keď som sa nedokázala ísť ďalej od minulej lásky, hoci na ten koniec bol dôvod. Mám pocit, že som neustále v stave zmien a prevratov a nedokážem sa zakoreniť a jednoducho veci prekonávať. Myslím si, že veľa ľudí má tú jednu osobu, u ktorej sa čuduje tomu, aký by mohol byť život, keby sa veci vyriešili. Ako by sme žili? Boli by sme tou istou osobou? Na tejto nahrávke som sa inšpirovala z rôznych vzťahov a fáz v mojom živote,” vyjadrila sa. V klipe k emotívnej novinke sa Ellie objavuje za klavírom, čo len viac dopomáha tomu, že Flux ťa chytí za srdce.

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.