VIANOCE A SPOL. už v kinách!

0
581

Včera prišla do našich kín bláznivá komédia VIANOCE A SPOL. Oplatí sa vidieť 🙂

3

Čo sa stane, keď tesne pred Štedrým večerom príde Santa naraz o škriatkov pripravujúcich darčeky? Všetci totiž naraz záhadne ochorejú. Je to totálna katastrofa, ktorú musí Santa zachrániť neplánovaným výletom pre lieky až na Zem, kde na neho číhajú nečakané prekážky, hlavne v podobe nič nechápajúcich ľudí!

1

Štedrý večer je už za rohom a nič nejde podľa plánu. 92 000 škriatkov v Santovej dielni na darčeky z ničoho nič ochorie a všetci padajú na zem ako podťatí! To je pre Santu veľká rana. Kto pre deti z celého sveta pripraví darčeky pod stromček? Nemá inú možnosť, len sa so svojimi sobmi a saňami neplánovane vypraviť na Zem, aby zohnal účinný liek, ktorým svojich pomocníkov vylieči. Po pomerne dobrodružnom lete v búrke pristane so svojím záprahom v Paríži a sánky zaparkuje neďaleko slávneho kabaretu Moulin Rouge. Potom konečne dôstojne vstúpi do lekárne so žiadosťou o potrebné lieky medzi nič netušiacich ľudí… A práve v tejto chvíli zistí, že jeho výprava nebude až taká jednoduchá! Pomerne rýchlo a nedobrovoľne sa vďaka neočakávaným nedorozumeniam presunie na policajnú stanicu a potom dokonca aj do cely predbežného zadržania. Našťastie si v tejto zložitej situácii dokáže nájsť nových spojencov, s ktorých pomocou sa mu snáď podarí kúzlo Vianoc zachrániť!

2

V francúzskej rodinnej komédii sa v hlavnej roli predstaví sám režisér a herec ALAIN CHABAT (Asterix a Obelix: Misia Kleopatra, RRRrrrr!!!), podporí ho medzi inými napríklad AUDREY TAUTOU (Amélia z Montmartru, Šifra majstra Leonarda), PIO MARMAI (Víno nás spojuje) a GOLSHIFTEH FARAHANI (Piráti z Karibiku: Salazarova pomsta, Paterson)!

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.