V novom mesačnom online seriáli ti prinesieme fresh trailery a to najaktuálnejšie info zo seriálovej a filmovej tvorby pre teens! :3 Tešíš?

1: Aj ty si si zamiloval/a nový netflixácky seriál EMILY IN PARIS? Story sa točí okolo mladej Emily, ktorá sa snaží nájsť si svoje miesto v Meste svetiel — Paríži. Príbeh je plný crazy milostných trojuholníkov a fešákov! Top správa je, že Netflix seriálu odklepol už aj 2. sériu a hoci kvôli korone dorazí až o rok-dva, už teraz sa jej nevieme dočkať! Čekuj nadupadný trailer na prvú sériu! :3

2: Fantasy seriál ZÁMOK A KĽÚČ sa už vo februári dočká 2. série! Lockeovcov tak čaká nová várka dobrodružstiev. Bode si nájde nového priateľa a skamoší sa s novou postavou Amie a k castu sa pripojí aj postava Josha Bennetta, nového učiteľa na Mathesonovej akadémii. V dvojke sa vrátia všetky hlavné postavy, hoci osud Ellie je stále neistý!

3: Seriál ODKAZ sa už budúci rok vráti s 3. sériou – čo zatiaľ vieme? Na Salvatore School for the Young and Gifted tento rok nastúpia noví badboys a zloduchovia a tvorcovia hovoria, že našich hrdinov čakajú krušné časy! Stretnúť by sme sa mali s viacerými známymi tvármi z Upírskych Denníkov či Originals, no a hrozí, že viac času budeme tráviť aj v starom známom Mystic Falls. Natáčanie začína oficiálne v januári, takže nás snáď premiéra do konca roka neminie!

4: Pokračovanie legendárnych ČARODEJNÍC malo doraziť do kín ešte koncom tohto októbra, no kvôli korone je premiéra na Slovensku odložená. O čom je storka? Štvorica začínajúcich tínedžerských čarodejníc naplno využíva svoje novo objavené schopnosti, výsledok však dopadne inak ako očakávali! No a ty si zatiaľ môžeš užiť trailer s českými titulkami!

5: Lúbiš všetky disneyovky a zaujíma ťa, aké nové hrané filmy štúdio chystá? Zistili sme za teba! V prípravách je hrané pokračovanie LEVIEHO KRÁĽA 2, ktoré ponesie podtitul SIMBOVA HRDOSŤ, ďalej nám Disney chystá živý film s PETROM PANOM, no a vo vývoji sú aj hrané BAMBI, HERCULES, ZVONÁR U MATKY BOŽEJ, PINOCHIO, LILO A STICH, CRUELLA, MALÁ MORSKÁ VÍLA či SNEHULIENKA A 7 TRPASLÍKOV!! Tešíme!

6: Ďalší spin-off KLAMÁROK s podtitulom ORIGINAL SIN (v preklade Pôvodný Hriech), dostal oficiálne zelenú!! Seriál chystajú tvorcovia pôvodných Klamárok pre platformu HBO Max a sľubujú novú várku Klamárok a jemný hororový nádych! Seriál tak dostane nový cast, nové mestečko a nové klamstvá. Aj ty sa už nemôžeš dočkať?!

7: Na Disney fičí nový film o teens s nadprirodzenými schopnosťami. Čekuj trailer na fantasy komédiu SECRET SOCIETY OF SECOND-BORN ROYALS!

8: Premiéra dokumentu o živote Billie Eilish sa nezadržateľne blíži! Čekuj trailer a viac info tu!

pripravil: peter394

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.