Je to možno trošku absurdné, no niektoré speváčky nie sú fanúšikmi svojich vlastných výtvorov! Roky bežia a s časom sa rozväzujú aj ich jazyky. Nám prezradili, čo sa im na ich songoch nepáči! 😮

SELENA GOMEZ sa napríklad v 2017 priznala, že song “Come and Get It” ani zďaleka nepatrí k jej najobľúbenejším! “Milujem producentov zo Stargatu najviac na svete, ale táto vec sa naživo spieva hrozne ťažko. Nie je to proste môj song, znie to, akoby som sa opičila po Rihanne,” sťažuje si Selena. “Bola som vtedy ešte len na začiatku a mladunká. Chcela som hit a myslela som si, že keď ho ľuďom doručím, budú ma viac rešpektovať. Som však vďačná za všetko, čo pre mňa ten song urobil.”

MILEY CYRUS zase neznáša svoju pieseň “Party in the USA”! “Úprimne, ten song som vybrala na album len preto, že som potrebovala niečo pre moju značku oblečka. Nenapísala som ho a nečakala som, že bude až tak populárny,” priznala speváčka. “Nikdy som nepočula nič od Jay-Zho, pop vôbec nepočúvam. Party in the USA ani nie je môj štýl lol. Ale som rada, že nakoniec to vystrelilo tak, ako to vystrelilo.” Miley má tiež výhrady k piesni “Wrecking Ball”. Priznala, že jej najhoršou nočnou morou je, že jej tento song zahrajú na vlastnom pohrebe haha! “Sedieť skoro nahá na obludnej diskoguli už z netu nevymažem, tak s tým nejako musím žiť,” povedala!

TAYLOR SWIFT prezradila, že svoj song “Better Than Revenge” nenávidí! “Mala som 18, keď som ho napísala. To je vek, keď sa fakt stresuješ, že ti niekto ukradne tvojho frajera haha,” povedala. “Potom som dospela a uvedomila som si, že je to blbosť.”

LADY GAGA povedala, že jej klip k songu “Telephone” jej nedáva spávať! “Je to proste jeden veľký bordel. V tom videu sa to hemží nápadmi a keď ho sledujem, neviem, na ktorý z nich sa sústrediť skôr. Škoda, že sa nedá vrátiť čas — riadne by som to zostrihala,” povedala speváčka!

pripravil: peter394

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.