Od smrti Chadwicka Bosemana uplynulo len pár dní, no už sme sa stihli dozvedieť plno nových vecí. Tou prvou je, že predstaviteľ Black Panthera trpel rakovinou viac ako štyri roky. O jeho chorobe vedelo okrem rodiny len pár ľudí. Netušili o nej ani ľudia z Marvelu, ktorí sa ho rozhodli uctiť dojemným videom. V ňom môžeme vidieť zábery z natáčania Black Panthera, ako aj Chrisa Evansa, Roberta Downey Jr., Scarlett Johansson a mnohých ďalších, ktorí v pozitívnom hovoria o Chadwickovi.

Veľa pozornosti dostalo v posledných dňoch aj dvojročné video, v ktorom Chadwick pre SiriusXM hovoril o dvoch chlapcoch bojujúcich s rakovinou. Pri rozprávaní o ich životných osudoch sa rozplakal. Chlapci totiž svoj boj so zákernou chorobou prehrali.

Veľkej pocty sa Chadwick dočkal aj na Twitteri, kde sa príspevok s informáciou o jeho boji s rakovinou stal najlajkovanejším príspevkom v histórii Twitteru. S počtom vyše 7,6 mil. lajkov prekonal doterajší rekord Baracka Obamu z roku 2017. “Pocta vhodná pre kráľa,” píše sa v statuse oficiálneho účtu Twitteru.

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.