AFTER: SĽUB je tu!!!!

0
3455

Do kín dnes prichádza najväčšia teenagerská filmová pecka tohto roka, dlhoočakávané druhé pokračovanie kultového filmu AFTER s názvom AFTER: SĽUB!

Tessa sa dozvedá krutú pravdu o začiatku jej vzťahu s Hardinom. Že by sa v ňom až tak mýlila? Rozum aj rodina jej radia, aby od neho dala ruky preč skôr, ako sa popáli ešte viac. No pri pomyslení na vášnivé noci strávené v jeho náručí je to náročné rozhodovanie. Hardin pritom vie, že sa dopustil najhoršej chyby v živote. Dokáže sa však naozaj zmeniť? Pre lásku? Uvidíme, ale jedno je isté – ich vzťah už nebude nikdy taký, ako predtým!

Dvojku točili 12. 8. – 16. 9. v Atlante v štáte Georgia a rovnako ako pri 1ke zabrala filmovačka iba niečo viac ako mesiac! Scenár k pokračovaniu napísala autorka knižnej predlohy Anna Todd, ktorá fanom sľúbila, že After: Sľub bude vernejší jej knižnej predlohe než 1ka! Režisérsky mal projekt pod palcom R. Kumble, ktorý má na svedomí skvelú teen drámu Nebezpečné známosti či seriál Pretty Little Liars!

V 2ke sa pred kamery vrátil celý cast pôvodného filmu vrátane popstar Pia Mia s pár obmenami – Karen si po novom zahrá Karimah Westbrook a Kena stvárni Rob Estes! K castu sa v dvojke pridali aj Max Ragone (hrá Smitha), Candice King (hrá Kim), ktorú poznáš z Upírskych denníkov či DALAN SPROUSE aka Trevor!! “Zahrať si Trevora bolo super, aj keď je to dosť nasrdená postava. Neviem sa dočkať, keď ho uvidíte v kine,” napísal Dylan po skončení natáčania!

Film stál odhadom 15-20 mil. dolárov no a Anna Todd sa nechala počuť, že v Štátoch bude mať rating “R”, čo znamená, že na nás čaká kopec pikantných scén a škaredých slov! V Amerike by si sa na film dostal/a, len ak máš nad 16 rokov alebo v sprievode dospelého! Anna tiež prezradila, že jej obľúbenými scénami sú milovanie v kancelárii a scéna 9 dní a povedala aj to, že v každej scéne bude Tessa – okrem tej záverečnej!

Film má u nás a v niektorých krajinách premiéru 3. septembra, americkí teenageri si ho však užijú až v októbri, aj to len vo vybraných kinách či streamovacích platformách za osobitý poplatok!

V SEPTEMBROVOM KAMOŠOVI čítaj rozhovor s Herom a ďalšie pikošky, ktoré musíš ako správny fanúšik vedieť!

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.