DAVID GUETTA a SIA v spoločnom singli!

0
1078

Producent DAVID GUETTA a speváčka SIA vydajú spoločný singel Let’s Love. Nahrávka bude k dispozícii na všetkých digitálnych platformách od 11.9.2020.

Vždy, keď sa tieto dve mená dali dokopy, vznikol globálny megahit. Spoločne nazbierali cez dve miliardy prehratí naprieč streamingovými službami. Francúzský hudobník a austrálska speváčka a skladateľka si prvýkrát povedali „áno“ v roku 2011, keď na Guettov album Nothing But The Beat nahrali skladbu Titanium. Spolupráca sa vydarila a vyniesla im viac ako miliardu zhliadnutí na YouTube. Nasledovali hity She Wolf (Fallign To Pieces) a Bang My Head, zatiaľ naposledy sa stretli pred dvoma rokmi v singli Flames.

Skladba Let’s Love vznikla v neistej dobe počas svetovej koronavírusovej kríze ako posolstvo o láske a nádeji.

Obaja protagonisti už o sebe dali tento rok vedieť. Guetta ponúkol fanúšikom klubovej tanečnej hudby kolaboráciu s dánskym DJom a producentom Mortenom, Sia sa realizovala spracovaním filmového muzikálu Music a prostredníctvom singla Together tiež oznámila vydanie nového albumu.

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.