MULAN v kinách už zajtra!

0
1481

Už vo štvrtok 3. septembra má v našich kinách premiéru americký hraný film MULAN z dielne Disney štúdia a ty si budeš môcť dosýta vychutnať herecké umenie hlavnej hrdinky YIFEI LIU!

Keď čínsky cisár vydá nariadenie, že jeden muž z rodiny musí slúžiť v cisárskej armáde na obranu krajiny pred útočníkmi zo severu, Hua Mulan, najstaršia dcéra váženého bojovníka, zaujme miesto svojho chorého otca. V prestrojení za muža prekonáva nástrahy na každom kroku svojej cesty a učí sa využívať svoju vnútornú silu a prijať svoj skutočný potenciál. Táto dobrodružná ďaleká cesta z nej urobí nielen váženého bojovníka, ale vyslúži si aj rešpekt celého národa… a tiež aj hrdého otca!

Film MULAN prináša slávne medzinárodné obsadenie a predstavujú sa v ňom YIFEI LIU ako Mulan, DONNIE YANA v úlohe veliteľa Tunga, JASON SCOTT LEE ako Böri Khana, YOSON ANA ako Cheng Honghui, GONG LI ako Xianniang a JET LI ako cisár!

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.