Pred pár dňami sme ťa informovali, že Pil C a Naty Kerny po štyroch rokoch ukončili svoj vzťah. Kým Naty sa k tomu vyjadrila prostredníctvom príspevku na Instagrame, Pil C to urobil tak, ako je to u hudobníkov bežné – nahral o tom song. “Keď všetko ostatné odíde, zostane ti hudba. Tá moja je pre mňa terapiou,” vyjadril sa raper.

Jeden z jeho najsilnejších songov, aké kedy napísal, mal pôvodne vyjsť 28. augusta. Pil C to však nestíhal a vydanie novinky Hawaii sa posunulo o dva dni. So skladbou mu pomohol Ben Cristovao.

Ešte predtým, ako bola skladba zavesená na YouTube si ju v premiére vypočula samotná Naty. “Ďakujem za srdečné slová. Je to najkrajšia pesnička. Najkrajšie zbohom,” napísala. Melancholický a veľmi silný song napísal Pil C v aute hodinu po úplnom breakdowne. “Keď som to o pár dní nahrával, nemal som v poriadku hlas, no rozhodol som sa to znovu neprenahrávať. Nechať to tak, nech je to real… Viem, že dnes sa moc takéto tracky nerobia, že doba si pýta trochu iné, ale robím to pre seba, pre teba, pre nás… Nech si šťastná,” odkazuje Pil, ktorý má skutočne veľké, no zlomené srdce.

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.