ARIANA a LADY GAGA

0
1406

Po rôznych konšpiráciách, či  LADY GAGA a ARIANA GRANDE budú spolupracovať na novej pesničke, prišla jasná odpoveď priamo od Ariany aj Lady Gaga!

Konšpiračné teórie o spolupráci dvoch speváčok začali vznikať už v marci. Lady Gaga, ani Ariana sa však ku konšpiráciám nevyjadrovali a nechali fanúšikov len hádať, čo príde. Kým fanúšikovia vytvárali rôzne fotky a chýry ohľadom ich spolupráce, Lady Gaga spolu s Arianou poslušne mlčali. Podozrivosť fanúšikov vzrástla, keď sa Lady Gaga vyjadrila do časopisu s názvom Paper Magazine, že pracuje s kamarátkou, ženskou popovou hviezdou na tanečnej skladbe. Do časopisu Paper Magazine tiež povedala: „Sedela som pri nej a rozprávali sme sa o našich životoch. Bola to konverzácia dvoch žien o tom, ako stále pokračovať a ako byť vďačný za to, čo robíš.“ Lady Gaga sa k piesni vyjadrila ako k „oslave všetkých sĺz.“ Ich spoločnú hudobnú novinku s názvom Rain On Me však budeme mať možnosť počuť už 22. mája (piatok).

Tracklist albumu Chromatica bol nechcene zverejnený na sociálnych sieťach a ľudia na featuringoch mohli vidieť už spomínanú Arianu Grande, Eltona Johna aj Blackpink. Lady Gaga teda bola nútená informácie potvrdiť. Dátum vydania album Chromatica od Lady Gagy je oficiálne naplánovaný na 29. mája (piatok), to znamená, že presne o týždeň od vydania skladby Rain On Me. Lady Gaga aj Ariana na sociálne siete postli cover albumu spolu s dátumom vydania a fanúšikovia mohli byť za tento oznam najšťastnejší.

Po tom, čo Ariana vydala minulý rok album thank you, next a odspievala svoje veľmi dlho trvajúce turné naposledy vydala album s názvom k bye for now (swt live). Album obsahoval živé verzie jej piesní, ktoré odzneli na jej turné. Ariana však nelení a počas karanténnej situácie v celom svete už stihla vydať aj pieseň s názvom Stuck with you, na ktorej hosťoval Justin Bieber. Dokonca zverejnila fotku zo svojho štúdia, takže je naozaj vysoká pravdepodobnosť, že sa môžeme okrem spolupráce s Lady Gagou tešiť na novú hudbu.

Je viac ako isté, že song Rain On Me zožne veľký úspech, my speváčkam držíme palce a na ich spoluprácu sa veľmi tešíme.

Pripravila: Maťa

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.