Yungblud je umelec, ktorému kontroverzia rozhodne nechýba. Potvrdzuje to aj svojim najnovším singlom The Funeral. Ten vychádza pol roka od jeho poslednej skladby Fleabag a spevák sa v ňom pripravuje na svoj vlastný pohreb. O niečo viac šokujúci, než samotný song, je klip, v ktorom si zahral aj Ozzy Osbourne. Ten sa ocitá na pohrebe Yungbluda, na ktorom nikto nie je a sám sa čuduje, čo tam vlastne robí on.

Podľa Yungbluda je The Funeral skladbou, vďaka ktorej by si ho mal svet zapamätať, keď umrie. Novinku považuje za jednu z jeho najosobnejších a najsilnejších skladieb, keďže v nej odhaľuje všetky svoje strachy a obavy. “Za posledných 18 mesiacov som strávil veľa času zápasením s tým, kým naozaj chcem byť. Úprimne, v poslednej dobe som sa cítil ako pokrytec, pretože posledné roky som ľuďom vravel, aby boli sami sebou a neriešili to, čo si myslia ostatní… a uvedomil som si, že to je niečo, čo som si potreboval povedať aj ja sám. Cítil som veľký tlak, veľa neistoty a veľa spochybňovania seba samého. Ale potom som napísal tento song a mnoho ďalších, v ktorých vymenúvam všetko, v čom som si neistý a čoho sa obávam. Pretože ak sa stotožníte s tým, čo sa vám na sebe nepáči, nikto vám už nemôže povedať nič, čo ste si už nepovedali sami a neuvedomili ste si to. Stanete sa nepriestrelnými,” povedal spevák o svojej novinke a zároveň o skladbách, ktoré bude v blízke budúcnosti vydávať.

Yungblud a Ozzy Osbourne na natáčaní klipu k The Funeral.

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.